Biz Kimiz? Neden en iyisiyiz?

 

Misyonumuz

 

Pestcheck Haşere Kontrol Hizmetleri olarak toplum sağlığını korumayı amaç edinerek firmamızdaki personelimizi bu bilinçle ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda eğiterek tam çözümler sunmaktayız. Sürekli ve daha iyi hizmet anlayışı ile görevimizi sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz

 

Çevre sağlığına duyarlı, eğitimli, bilinçli, güvenilir, sorumluluklarının farkında ekibimizle, haşere ve kemirgen mücadelesinde koruyucu ve düzeltici hizmetler vermekte, insan ve çevre sağlığını koruyarak hayat standartlarını yükseltmekte ve insanlara daha konforlu bir yaşam sağlamaktadır. Pestcheck Haşere Kontrol Hizmetleri, doğaya zarar vermeden, çocuklar, evcil hayvanlar üzerinde herhangi bir risk oluşmaması için zararsız pestisitler kullanılır. Halk sağlığı alanında; T.C. Sağlık Bakanlığı’nca izinli, Dünya Sağlık Örgütü'nde (WHO) kullanımı tavsiye edilen ve ayrıca Dünya Sağlık Örgütü Pestisit Değerlendirme Birimi (WHOPES) tarafından denenerek onaylanmış ve WHO spesifik asyonları bulunan, İSO 9001-2 Kalite ve İSO 14001 Çevre Belgelerine sahip, biodegredable özellikte, kokusuz ve lekesiz, doğaya zarar vermeyen, hedef zararlı dışındaki canlılarda risk oluşturmayan düşük toksisiteli ürünleri kullanır

Personelimiz

 

Bizler "Pestcheck Haşere Kontrol Hizmetleri" olarak servis personellerimizin sürekli halde pest kontrol konusunda, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almasını sağlıyor, saha stajyer uygulaması ile bu konuda tecrübe kazanmasına vesile oluyoruz. Pest kontrol konusundaki özgüvenimiz, eğitimini tamamlamış ilaçlama personelimiz, sağlık bakanlığı tarafından onaylanan, güvenirliliği ve etkinliği kanıtlanmış uygulama ilaçlarımız, 7 gün 24 saat kesintisiz, çağrı merkezli hizmetimiz, çevreye ve insanlara olan saygımız, fiyatlarımızın değişkensiz (her yer için aynı fiyat) ve uygun olması, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve müşterilerimizin yıllardır bizlere verdiği destek, sektörünün önde gelen saygın kuruluşlarından olmamızı sağlayan temel esaslardır.

Belgelerimiz

 

- Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaç Uygulama İzin Belgesi

- Mesul Müdür Sertifikası

- Serbest Ziraat Mühendisliği Belgesi Sayfa 1 - Sayfa 2

- TSE Belgesi